Wędkarstwo Lucio ŁOWCA

Wędkarstwo Lucio ŁOWCA to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnym. Od 2010 roku zrzesza w serwisie Youtube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016 r. Top 10 największa oglądalność na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender (nieprzerwanie od 2015 roku)
2015 r. Srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego
2014 r. Wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013 r. Finał „Blog roku” organizowanego przez Onet.
2010 r. Nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o „Puchar Wędkarstwo Lucio ŁOWCA”, w których zawodnikami są widzowie z całej Polski. W 2016 roku odbędzie się już 4ta edycja zawodów.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Comments are closed.