Waleczne karpie i wielkie wzdręgi z łowiska Stary San Hurko – feeder, metoda i wędkarstwo karpiowe

Waleczne karpie i wielkie wzdręgi z łowiska Stary San Hurko – feeder, metoda i wędkarstwo karpiowe

Wędkarstwo karpiowe w wydaniu feeder i metoda. Łowimy na łowisku specjalnym Stary San Hurko. Film wędkarski, na którym zobaczycie waleczne karpie, wielkie wzdręgi, lina i amura.

O ile karpie nie były dwu cyfrowe, to wzdręgi zasłużyły na miano byków. Tak dużych ryb nigdy wcześniej nie widziałem. Podobno na łowisku są znacznie większe ryby niż te, które udało nam się złowić ale i tak wyprawę zaliczam jak narazie najlepszych w 2016 roku.

[URIS id=3045]

 

Ponieważ łowisko Stary San Hurko położone jest w odległości ok 90 km od Rzeszowa musiałem wstać o 3:30 nad ranem. Pierwszy przystanek w Rzeszowie o 4:30. Ruszyliśmy z Dawidem na 2 auta do Jarosławia gdzie miał czekać Paweł. Niestety po “ciężkiej” nocy nie wstał. Ruszyliśmy do Przemyśla gdzie byliśmy umówieni z właścicielem łowiska. Ponieważ jechaliśmy tam pierwszy raz nie znaliśmy dojazdu. z Przemyśla do Hurko to rzut beretem. Po kilkunastu minutach byliśmy nad wodą.

Gospodarze łowiska poczęstowali nas kawą i opowiedzieli o łowisku. Norą są tam 2u cyfrowe karpie, których zdjęcia widzieliśmy. Najbardziej pożądane przez wędkujących dzikusy pełnołuskie nie chciały jednak wystąpić na filmie. Rekordowe wzdręgi, liny i amury to również norma. Na łowisku można również wekować na spinning. Podobno wiele osób złowiło tam największego szczupaka w swoim życiu. Będziemy to musieli również sprawdzić bo tym razem postawiliśmy tylko i aż na wędkarstwo karpiowe.


Mapka z dojazdem do łowiska Stary San Hurko

Na filmie z targów z Sosnowca jeden z widzów rzucił Jurkowi wyzwanie, które zostało spełnione. Jurek zwany Lusią lub jak kto woli Jureczkiem przygotował na wyprawę specjalny kącik kulinarny,  coś czego jeszcze nie było – ryba. Wszyscy skosztowaliśmy i muszę oddać pokłony. Najlepsza ryba z grilla jaką jadłem. Standardowo nie mogło też na grillu zbraknąć fasolki i kiełbasy.

Film wędkarski z wyprawy jest długi trwa ponad 40 minut ale zachęcam do obejrzenia całości bo jest bardzo dynamiczny. Jak się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Jeżeli masz pytanie, lub chcesz coś napisać zapraszam do dyskusji w komentarzach pod filmem. Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby.

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

 Szczupak i karpie w deszczu – wędkarstwo spławikowe i feeder Szczupak i karpie w deszczu – wędkarstwo spławikowe i feeder
Jazie na spławik Głuchów, flaki i sposób na oporną żonę – wędkarstwo spławikowe Jazie na spławik Głuchów, flaki i sposób na oporną żonę – wędkarstwo spławikowe

 

Dodaj odpowiedź