Jazie na method feeder i spławik w Kamionce / wędkarstwo gruntowe

Jazie na method feeder i spławik w Kamionce / wędkarstwo gruntowe

Kilerem w tym dniu okazał sie pellet Łowca 12 mm o smaku truskawka. Nikt nie przypuszczał, że bohaterem tego wyjazdu będą jazie i ich pokusa na truskawkowe szaleństwo.

W duszy głos podpowiadał mi, żeby nastawić się na liny i karpie. Ludzie na facebooku przed wyjazdem wspominali o karpiach i drapieżnikach, które pływają w Kamionce. Skąd więc te jazie ?

[URIS id=4260]

 

Kamionka to miejscowość położona ok 25 minut od Rzeszowa. Zbiornik jest dzierżawiony przez PZW okręg Rzeszów. Pierwszy raz w towarzystwie kamery wybraliśmy się w to miejsce aby sprawdzić co w trawie piszczy a właściwie w wodzie chlupie. Niektórzy nastawieni ciężko, większość w feedery. Przynęty do koloru do wyboru. Próbowaliśmy prawie wszystkiego. Jedyną słuszną przynętą w tym dniu był pellet a smak to truskawka.


Mapka z dojazdem do łowiska na którym łowimy jazie w Kamionce.

Zapraszam na film wędkarski z wyprawy. Jak się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby i do zobaczenia nad wodą.

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Jak łowić karpie na wędki karpiowe z metodą | wędkarstwo
Krapie na czosnkową kukurydzę – wędkarstwo gruntowe, feeder w Zwięczycy

Dodaj odpowiedź