Wędkarstwo rodzinne nad morzem – Darłowo Leśny Dworek

Wędkarstwo rodzinne nad morzem – Darłowo Leśny Dworek

Wędkarstwo rodzinne to misja, którą staram się przekazać w moich filmach. Nie jest tak atrakcyjne jak hol dużego karpia, jednak to dla mnie najbardziej wartościowa odmiana wędkarstwa.

Z zamiarem spędzenia wolnego czasu przy okazji łowiąc ryby udałem się obozem Łowcy nad morze do Darłowa. Za cel podróży obraliśmy Leśny Dworek, urokliwe miejsce przyjazne rodzinie. Był to nasz drugi wypad do Darłowa. W 2015 roku mniej więcej o tej samej porze pierwszy raz urzekło nas to miejsce.

[URIS id=3342]

 

Z Rzeszowa wyjechaliśmy o 4 nad ranem. Auto załadowane po brzegi. Nie dość, że w bagażniku musiały znaleźć się wędki to jeszcze niezliczone ilości rzeczy żony i dzieci. Na miejsce dojechaliśmy stosunkowo szybko bo po 10 godzinach. Trasa z Rzeszowa do Darłowa to ok 730 km. Mniej więcej wszyscy zsynchronizowaliśmy godzinę przyjazdu tak aby wspólnie zaliczyć plażę jeszcze w tym samym dniu.

W odróżnieniu od roku biegłego tym razem spaliśmy w Dworku. Kto nie widział filmu z 2015 roku polecam rzucić okiem link tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=3suP_WS3zaA Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy. Przebywając w domkach jest szybszy dostęp do jeziorka. W dworku natomiast do placu zabaw, grilla i stołówki. Dla każdego coś dobrego. Oba rozwiązania przypadły mi do gustu być może dlatego, że większą wagę przykładam do spędzania czasu z ludźmi niż spania.


Mapka z dojazdem do Leśnego Dworku w Darłowie.

Codziennie balowaliśmy jak króle. Budził nas poranny szwedzki stół, który rozpoczynał się o 9:00. Bardzo dobre jedzenie na słono, na słodko do wyboru do koloru. Najbardziej smakował mi jak zwykle biały ser i konfitura śliwkowa. Z ubiegłego roku dokładnie te same rzeczy utkwiły mi w pamięci, choć ser był mieszany a teraz w plastrach. Na obiad codziennie jedliśmy coś innego. Zupa, drugie i deser. Dzieciom posmakowało spagetti widoczne na filmie a mi klopsiki.

Chodziliśmy na plażę, łowiliśmy nad stawem, grillowaliśmy i biesiadowaliśmy w specjalnie do tego celu przygotowanej wiacie. Nocne rozmowy nie miały końca. Z bólem serca wracaliśmy do domów. Jeżeli chcesz spędzić miłe chwile z rodziną i znajomymi w kameralnym miejscu nad morzem z czystym sercem polecam Leśny Dworek w Darłowie. Zapraszam na relację filmową. Jak się spodoba zostaw łapkę w górę pod filmem za co z góry dziękuję. Zachęcam jednoczesnie do dyskusji w komentarzach.

Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby!

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

 Wędkarstwo morskie – rejs kutrem Paweł na Bornholm i dorsze Wędkarstwo morskie – rejs kutrem Paweł na Bornholm i dorsze
Jaja świni, hoddogulec & łowienie leszczy i jazi na feeder czyli wędkarstwo nocą Jaja świni, hoddogulec & łowienie leszczy i jazi na feeder czyli wędkarstwo nocą

Dodaj odpowiedź