Największe targi wędkarskie w Europie – Rybomania Poznań 2017

Największe targi wędkarskie w Europie – Rybomania Poznań 2017

To już trzecie raz kiedy rozbijamy obóz łowcy na targach wędkarskich Rybomania w Poznaniu. Poznań to największe targi wędkarskie w Europie więc nie mogło nas zabraknąć. 4 dni, które spędziliśmy na miejscu na długo pozostaną w pamięci jako wielki balet bez trzymanki.

Mimo iż Rybomania zaczyna się od piątku wyjechaliśmy w czwartek. Długa podróż, zmęczenie ogarnięcie stoiska i hotelu to tylko niektóre czynniki wpływające na taką decyzję. Byliśmy do Waszej dyspozycji przez 3 dni. Zrobiliśmy tysiące zdjęć, przybiliśmy tysiące piątek i poznaliśmy wspaniałych ludzi. Tak w skrócie można podsumować to co się działo.

 


Mapka z dojazdem do Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dzięki Wam to były niezapomniane chwile. Tempo jakie narzuciliście było ciężkie ale daliśmy radę. Jeżeli ktoś się nie dopchał zawsze zapraszam z nami nad wodę. W tym celu śledźcie profil Łowcy na facebooku gdzie zostawiamy informacje gdzie i kiedy będziemy.

Zapraszam na relację filmową z wydarzenia. Jak komuś będzie mało poniżej rozmowa z Piotrkiem Kamińskim, którą odbyłem przed targami. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby.

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Przekrój gatunków ryb w rzece Wisłok – wędkarstwo podlodowe
Metrowe jesiotry, kociołek a Jurek boi się na lodzie – wędkarstwo podlodowe

Dodaj odpowiedź