Wędkarstwo spinningowe w zimie – Rzeszów, rzeka Wisłok

Wędkarstwo spinningowe w zimie – Rzeszów, rzeka Wisłok

W zimie nie tylko można łowić na lodzie. Puki rzeki całkowicie nie zamarzną można się pokusić o wędkarstwo spinningowe. Nam się udało namierzyć takie miejsce.

Ze względu na słabe żerowanie ryb łowiliśmy na delikatne zestawy. Większość z nas na warsztat wzięła metodę boczny trok. Ryby brały chimerycznie ale udało się nawiązać kontakt. Jak zwykle doskonale spędziliśmy czas i naładowaliśmy akumulatory do tygodnia pracy.

[URIS id=3973]

 

Miejscówka na której łowiliśmy to odcinek rzeki Wisłok w Rzeszowie na wysokości rezerwatu Lisia Góra. Z tego miejsca powstało już dużo filmów więc nie będę się rozwodził z charakterystyką łowiska. Rzeka jak widać na filmie w tym miejscu jeszcze nie zamarzła. Jedynie przy brzegu występował lód, który można było skruszyć gałęzią.


Mapka z dojazdem do zalewu Rzeszowskiego gdzie łowimy.

Zapraszam na film. Jak się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Więcej filmów możesz znaleźć w serwisie Youtube wpisując w wyszukiwarce “wędkarstwo lucio”. Do zobaczenia nad wodą Ryby, ryby, ryby!

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Sandacz na boczny trok, szczupaki i kontrola PSR – wędkarstwo spinningowe
Drapieżniki na 10 wędek – wędkarstwo spinningowe

Dodaj odpowiedź