Atak żmii ssss sumy, leszcze i szeryf drogowy – nocne wędkarstwo

Atak żmii ssss sumy, leszcze i szeryf drogowy – nocne wędkarstwo

Atak żmii, szeryf drogowy, sumy i leszcze to nie wszystko co wydarzyło się na pierwszej nocce 2016 w obozie Łowcy. Łowimy nad rzeką Wisłok w miejscowości Boguchwała k. Rzeszowa.

Najwygodniejszą metodą połowu w nocy jest grunt, drgająca szczytówka, karpiówki ewentualnie na żywca. Zajęliśmy się tymi pierwszymi metodami. Łowienie w tym miejscu na spławik było by bardzo kłopotliwe. Nad głowami zwisające gałęzie i uciąg wody wykluczyły metodę spławikową.

[URIS id=3212]

 

Niektórzy łowili na klasyczny grunt, niektórzy na feeder a pozostali karpiówkami. Ryby na które się nastawialiśmy to leszcze, płocie i krapie. Nie dość że osiągnęliśmy cel to jako bonus na zestawach meldowały się małe sumy. Ryby w tym dniu brały słabo i chimerycznie. Miałem nawet moment że zwątpię, ale opłaciło się poczekać. Chciałem złowić coś większego dlatego od początku na włos zakładałem pellet Łowca 12 mm.

Niektórzy łowili na białe i czerwone robaki. Chyba nikt nie rzucał na kulkę. Na robaki wprawdzie było więcej brań, jednak ryby były małe. Ryby najlepiej brały od 22 do 5 rano. Potem nastała błoga cisza. Być może upał skutecznie zniechęcił je do współpracy, Na pewno wiem jedno – warto było posiedziec w nocy. Gdybyśmy wybrali się na tą miejscówkę na 5 rano najprawdopodobniej wrócilibyśmy o kiju.


Mapka z dojazdem do rzeki Wisłok w miejscowości Boguchwała.

Nie chcę zdradzać wszystkich sekretów, o których napisałem w tytule dlatego polecam obejrzeć film od początku do końca. Bardzo mocno go skróciłem ze względu na wrażliwość niektórych widzów ale i tak jest dobrze. Dynamiczna akcja, wiele wątków nie pozwoli Wam oderwać oczu od monitora.

Jak film się spodoba standardowo proszę zostawić łapkę w górę. Zachęcam jednocześnie do dyskusji w komentarzach pod filmem. Jeżeli macie pytania lub po prostu chcecie coś napisać – piszcie śmiało. Kolejna premiera standardowo w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby i do zobaczenia nad wodą.

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

 Wędkarstwo karpiowe – karpie i leszcze na pellet Łowca 12mm Wędkarstwo karpiowe – karpie i leszcze na pellet Łowca 12mm
Górskie karpie i pstrągi z łowiska Frydman na feeder i grunt – wędkarstwo Górskie karpie i pstrągi z łowiska Frydman na feeder i grunt – wędkarstwo

Dodaj odpowiedź