Wędkarstwo rodzinne – szczupaki i leszcze | Wilcza Wola

Wędkarstwo rodzinne – szczupaki i leszcze | Wilcza Wola

Po pucharze Wędkarstwo Lucio 2016 przyszedł czas na odpoczynek i nadrobienie zaległości z rodziną. Zapraszam na wędkarstwo rodzinne. Łowimy szczupaki i leszcze na zbiorniku PZW Tarnobrzeg Wilcza Wola.

Zbiornik Maziarnia bo tak nazywa się Wilcza Wola zasłynął niepochlebną opinią po cyrkach, które miały miejsce w ubiegłym roku ze spuszczeniem wody. Jak się przekonałem cieszy się ogromną presją wędkarską (zajęliśmy jedno z ostatnich wolnych stanowisk) i są na nim ryby.

[URIS id=3540]

 

Szczupaki, leszcze, płocie i okonie, które łowiliśmy z dziećmi nie powalały wielkością. W wędkarstwie rodzinnym nie ma to jednak żadnego znaczenia. Fajnie, że ryby brały i dzieci były zadowolone. Jeżeli próbowaliście w ten sposób spędzać wolny czas wiecie o czym mówię. Jeżeli nie koniecznie spróbujcie to coś zupełnie innego niż schematyczne łowienie ryb w ciszy i spokoju.

Dzieci nie wybaczają momentu stagnacji. Cały czas musi się coś dziać. Momentami kiedy ryby przestawały współpracować robiliśmy grilla, zabawy na hałdzie piachu i zbieranie świerszczy. Maciek zresztą mógł je odczuć na własnej głowie. Było pięknie. Czas zleciał strasznie szybko. Za szybko.


Mapka z dojazdem do zbiornika Wilcza wola.

Zdaję sobie sprawę, że takie wyjazd dla większości osób są mniej atrakcyjne w oglądaniu niż np. grube balety w obozie Łowcy ale wędkarstwo rodzinne to moja misja, którą staram się realizować na każdym kroku. Nie wrzucam filmów z wyjazdów rodzinnych za często jednak od czasu do czasu po prostu czuję taką potrzebę.

Mam nadzieję, że uszanujecie tą pozycje w obozie Łowcy. Standardowo proszę zostawić łapkę w górę i zachęcam do dyskusji w komentarzach pod filmem. Kolejna premiera w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby!

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

 Puchar Wędkarstwo Lucio Łowca 2016 – Czarna Sędziszowska Puchar Wędkarstwo Lucio Łowca 2016 – Czarna Sędziszowska
Duży amur i karpie z wody PZW Werynia – no kill! Duży amur i karpie z wody PZW Werynia – no kill!

Dodaj odpowiedź