Targi wędkarskie Rybomania Lublin 2016

Targi wędkarskie Rybomania Lublin 2016

3-4 grudnia 2016 rozbiliśmy pokaźny obóz Łowcy na targach wędkarskich Rybomania w Lublinie. Była to 3cia a nasza druga edycja Lubelskich targów.

Przez 2 dni balowaliśmy jak szaleni. Zdjęcia, sok, swojskie jedzenie, balety, piątki i połówki – ho ho ho. Kto nie mógł z nami się spotkać na Rybomani dzięki obecności kamery może posmakować cząstki weekendu z Łowcą.

[URIS id=3905]

 

Do Lublina przyjechaliśmy w sobotę rano. Targi wędkarskie w Lublinie trwają 2 dni co w zupełności wystarczy. Uznaliśmy, że zamiast siedzieć od piątku z grubej rury zaatakujemy w sobotę. Z jednej strony mieliśmy dużo siły a z drugiej po powrocie nam mało. Klimat, ludzie, atmosfera – perfekcja.

Targi wędkarskie to dla niektórych nowości, pokazy, nadęcie albo wybieg. Mi i chłopakom na tym nie zależy. Liczą się ludzie, atmosfera i biesiada. Nie masturbujemy się nowymi wędkami, kołowrotkami czy kulkami. Rynek jest mega przesycony wszystkich aż czkawką się odbija. Jednak to właśnie ludzie napędzają biznes w pogoni za nowościami. Nie tędy droga!


Mapka z dojazdem do Targów Lublin.

W dzisiejszych czasach cyfryzacji dla mnie prawdziwą odskocznią od codzienności są takie spotkania. Potrafią niesamowicie naładować akumulatory do dalszej pracy. W porównaniu z rokiem ubiegłym mieliśmy wiekszy ruch na stoisko. Globalnie ruch na targach przeniósł się na niedzielę, ponieważ termin imprezy przypadał na Barburkę. Heloł! kto to planował 🙂 ?

Nie ma co pisać film godny polecania. Sprawdźcie sami co się działo. Jak materiał się spodoba prosze zostawic łapkę w górę pod filmem. Kolejna premiera w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby!

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Boczny trok i dużo dużych okoni z łódki – wędkarstwo spinningowe
Miały być szczupaki a wyszły karpie | Stary San Hurko – wędkarstwo karpiowe Miały być szczupaki a wyszły karpie | Stary San Hurko – wędkarstwo karpiowe

Dodaj odpowiedź