Rozpoczynamy wędkarstwo spinningowe 2017 | boczny trok

Rozpoczynamy wędkarstwo spinningowe 2017 | boczny trok

Lód już stopniał więc zaczynamy wędkarstwo spinningowe 2017. Na pierwszy rzut padła rzekła Strug w Rzeszowie. Celem wyprawy były okonie łowione na boczny trok.

Spotkaliśmy się w 11 osób gangiem łowcy wszyscy uzbrojeni po zęby w 11 wędek spinningowych. Ze względu na porę roku i słabe żerowanie ryb główną metodą połowy był boczny trok. Na początku było fatalnie. Po rozpaleniu ogniska i przemyśleniu strategi dokonaliśmy słusznego wyboru i zaczęło się.

[URIS id=4103]

 

Miejscówka jest dobrze znana bo powstało na niej wiele filmów. Jest to rzeka Strug w Rzeszowie na wysokości mostu przy ul. Kwiatkowskiego. Odcinek ten niegdyś spokojny od kąd nagrywam filmy jest jednym z bardziej obleganych w okolicy. Większość wędkujących niestety zabiera złowione ryby ale nadzieja umiera ostatnia więc może jeszcze coś zostało..


Mapka z dojazdem do miejscówki na rzece Strug w Rzeszowie gdzie łowimy.

Zapraszam na film wędkarski z wyprawy. Jak się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera standardowo w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale łowcy. Ryby, ryby, ryby!

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Jesiotry, karasie, balety i kociołek | wędkarstwo pod lodowe
Największe targi wędkarskie w Europie – Rybomania Poznań 2017

Dodaj odpowiedź