Płocie na spławik czyli zaczynamy wędkarstwo spławikowe 2017

Płocie na spławik czyli zaczynamy wędkarstwo spławikowe 2017

Łowimy płotki na spławik więc jednogłośnie rozpoczynamy wędkarstwo spławikowe 2017. Zbiornik na którym łowimy znajduje się w miejscowości Głuchów k. Łańcuta.

Celem wyprawy były płocie choć przyznam liczyliśmy po cichu, że ruszą jazie. Jedynym gatunkiem prócz płoci, który zdecydował się wystąpić na filmie był okoń. Niektórzy łowili na zestaw wędka spławikowa plus feeder. Ja natomiast postanowiłem wrócić do lat dzieciństwa. Pożyczyłem wędkę od mojego syna 3,6 m długości, teleskop i .. połowiłem.

[URIS id=4117]

 

Na filmie omówiłem dokładnie wędkę i zestaw jaki przygotowałem na ten dzień. Krok po kroku pokazałem też jak przygotowuję pellet co myślę będzie podpowiedziom dla osób początkujących. Normalnie co tydzień nie chce mi się tego nagrywać ale ponieważ dostaję dużo próśb o pokazanie jak łowię co jakiś czas postaram się podrzucić taki materiał.


Mapka z dojazdem do zbiornika w miejscowości Głuchów k. Łańcuta.

Zapraszam na film wędkarski z wyprawy. Zobaczcie jak przyjemnie łowimy płocie na spławik. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję. Kolejna premiera jak zwykle w piątek o 19:00 bo weekend zaczyna się w piątki o 19 na kanale Łowcy. Ryby, ryby, ryby!

 

 

Zobacz poprzednie wyprawy wędkarskie:

  Rozpoczynamy wędkarstwo spinningowe 2017 | boczny trok
  Jesiotry, karasie, balety i kociołek | wędkarstwo pod lodowe

Dodaj odpowiedź